W dniu 21 października 2021 roku w Zespole Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim został przeprowadzony szkolny etap Konkursu Ortograficznego "O Złote Pióro Starosty” Powiatu Grodziskiego". W Konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III. W sumie 39-ciu uczestników. Nad przebiegiem i pracami Konkursu czuwała pani Edyta Pilch, a Pani Edyta Bieganowska, pani Joanna Kostrzewa, pani Anna Wrona i pani Katarzyna Pietrzyk-Vauthieur uczestniczyły w pracach sprawdzających konkursu. Uczniowie – uczestnicy konkursu, pisali dyktando o podniesionym stopniu trudności. Członkowie Komisji sprawdzili i przeanalizowali prace konkursowe i wyłonili trzech laureatów, którzy wzięli udział w Konkursie na etapie powiatowym. Są nimi:
1. Berenika Gmurska z klasy 3 ahtg,
2. Kacper Oracki z klasy 2 cl
3. Konrad Wiciński z klasy 2 cl.

Etap powiatowy Konkursu odbył się 26 października 2021 roku w Milanówku w Zespole Szkół nr 2 im Józefa Bema, ul. Wójtowska 3.
Nasza uczennica została laureatką tego Konkursu, zdobywając II miejsce w Powiecie.
Gratulujemy!!!