Pokazy fizyczne: "Chaos i porządek" - oprócz tradycyjnych eksponatów takich jak pompa wodna, wahadło Galileusza czy iluzje optyczne uczniowie klas 1e i 3a zaprezentowali wahadła chotyczne oraz programy do rysowania fraktali Debata w tym roku odbyła się pod roboczym tytułem "Einstein i reszta świata". Uczniowie klasy 4c przedstawili scenki z naukowych debat, w których uczestniczyli Albert Einstein, Niels Bohr, Robert Oppenheimer i Werner Heisenberg. Dyskusja zakończyła się przypomnieniem fragmentu opowiadania Stanisława Lema pt.: "Jak ocalał świat", w którym maszyna miała zrobić coś na literę n, a na koniec jej konstruktor kazał jej zrobić Nic. Ciekawych zakończenia odsyłam do tomu pt.: "Cyberiada".