Uczniowie klasy 1bt kształcący się na kierunku technik eksploatacji portów i terminali wraz z opiekunem Panią Moniką Słojewską - nauczycielką przedmiotów zawodowych spędzili dzisiejszy dzień na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej biorąc udział w wielkim wydarzeniu pt. "DZIEŃ Z PLL LOT".

Celem spotkania było propagowanie wiedzy na temat działalności linii lotniczej, zapoznanie uczestników z różnymi sektorami firmy, a także networking i poszerzenie perspektyw branżowych.
Uczniowie mieli okazję spotkać się z pracownikami Polskich Linii Lotniczych LOT, którzy w ciągu całego spotkania dostarczyli wiedzę na temat pracy w wielu sektorach linii lotniczej. Poznali szczegółowo jak wygląda praca w biurze floty, czym zajmują się inżynierowie w liniach lotniczych. Dowiedziel się co wpływa na cenę biletu i na czym polega zarządzenie przychodem. Poznali również jaki wpływ ma kultura organizacyjna na bezpieczeństwo w strukturach PLL LOT. Zwieńczeniem eventu był panel pt." Magia lotnictwa", w którym spotkali się z kapitanem PLL LOT, Jackiem Mainką, w którego żyłach płynie wielka pasja i miłość do latania.

Dziękujemy za zaproszenie Studenckiemu Kołu Naukowemu Transportu Lotniczego https://www.facebook.com/skntlpw i za zdobycie potężnej dawki wiedzy.