08.12.2017r. odbył się II etap konkursu cukierniczego "Magia słodkich Świąt Bożego Narodzenia".
Zapach przypraw do pierników i świeżo upieczonego ciasta unosił się dziś w całej naszej szkole tworząc wspaniałą, świąteczną atmosferę.
Do pierwszego etapu rywalizacji przystąpiło dwanaście dwuosobowych zespołów. Uczniowie umieścili zdjęcia wykonanych słodkości na szkolnej stronie Facebooka w dniu Mikołajek.
Oto sześć drużyn, które uzyskały najwięcej "lajków" i zakwalifikowały się do finałowego etapu:
1. Brownie cynamonowe z czekoladą i sosem truskawkowym (420 polubień), Weronika Mazurek, Paulina Marchewka
2. Choinka brownie z musem waniliowym, jabłka karmelizowane (322 polubień), Maciej Pasenik, Kacper Pekóra
3. Świąteczna choinka z białym puchem otoczona karmelowym łańcuchem (274 polubień), Karolina Olesińska, Pelc Sebastian
4. Świąteczny sernik na orzechowo-miodowym spodzie z toffi i sosem żurawinowym (265 polubień), Damian Staniak, Jan Kuciński
5. Brownie z lodami, solonym karmelem i karmelizowaną pomarańczą (263 polubień), Maciej Krajewski, Olga Baka

Jury w składzie: Cezary Skalski – dyrektor ZS 1, Anna Pilewicz - Junior HR Specjalist, Sheraton Warsaw Hotel, The Westin Warsaw, Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw, Malwina Rzeczkowska i Elżbieta Kruk – przedstawicielki Cukierni S. Rzeczkowski, stanęło przed trudnym zadaniem. Ocena dotyczyła smaku ciasta, dekoracji, pomysłowości wykonania, użycia składników naturalnych oraz nawiązania do tematu Świąt Bożego Narodzenia.
Narodzenia.
I miejsce w konkursie zajął zespół z klasy 2ct - Karolina Olesińska, Sebastian Pelc
II miejsce zdobyli uczniowie klasy 2 ct - Damian Staniak, Jan Kuciński, zaś
III miejsce przypadło drużynie z klasy 1 at - Olga Baka, Maciej Krajewski.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu pięknych, kreatywnych, słodkich inspiracji, tworzących świąteczną atmosferę.

Kształcenie i Szkolenia Zawodowe Akcja 1 Mobilność Edukacyjna

Smacznie, zdrowo i sportowo

Kto jest Online

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

Dopalacze kradną życie

E-papierosy-profilaktyka