27 marca 2019 r. w Zespole Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie odbył się międzyszkolny konkurs hotelarski "Zostań mistrzem hotelarstwa". Naszą szkołę reprezentowały Klaudia Wróbel i Justyna Tryniszewska z klasy 3ht – nicejskie stażystki projektu realizowanego w ramach Programu Erasmus+, które zajęły 1 miejsce. Za przygotowanie młodzieży odpowiadały nauczycielki przedmiotów zawodowych - Julita Kaczmarek i Katarzyna Wiśniewska.
Konkurs składał się z dwóch części: etap I - test pisemny, zawierający 25 pytań; etap II - obsługa gościa w restauracji hotelowej, obsługa gościa w jednostce mieszkalnej z wykorzystaniem terminów i zwrotów w języku obcym, rozróżnianie rodzajów jednostek mieszkalnych, ich wyposażenie.
Serdecznie gratulujemy! Niech odniesiony sukces zachęci do kontynuowania pracy nad zawodowym rozwojem, stanie się inspiracją do dalszego działania i przyczyni się do utwierdzenia w przekonaniu, że decyzja, dotycząca wyboru zawodu okazała się słuszna.

Kształcenie i Szkolenia Zawodowe Akcja 1 Mobilność Edukacyjna

BIP

bip logo

Smacznie, zdrowo i sportowo

Regionalne Podróże Kulinarne 2020

regionalne podroze kulinarne

Kto jest Online

Odwiedza nas 148 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja 2020/2021

rekrutacja 2020 2021

Dziennik LIBRUS

librus

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Nasz kanał na Youtube

Dopalacze kradną życie

Zdrowie i higiena

E-papierosy-profilaktyka

e papierosy

PRO MASOVIA

medal promasovia

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Wiarygodna szkoła

II konkurs literatury rosyjskiej

konkurs literatury rosyjskiej

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

Dobry start w zawodzie

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com