Czytanie to przyjemność ...

najlepsi czytelnicy kw 2017Wśród uczniów naszej szkoły są tacy, którzy czytają książki i tacy, którzy jak sami przyznają, książki tylko wypożyczają.
Klaudia Wiejowska zdecydowanie należy do tych pierwszych czytelników, dla niej czytanie to przyjemność. Na jej koncie można odnaleźć pozycje z różnych gatunków literackich, choć sama deklaruje, że bardzo interesuje ją wszystko co dotyczy średniowiecza (należy do drużyny rekonstruującej tę epokę).
W bibliotece czuje się jak ryba w wodzie, z radością buszuje między półkami w poszukiwaniu ciekawych powieści. W zasadzie także wszystkie nowości dostępne w naszej szkolnej bibliotece wpadły w ręce Klaudii, a co ciekawe, o każdej książce dziewczyna potrafi opowiedzieć i każdą ocenić.

Lista najlepszych czytelników w I półroczu 2018/2019