WYKAZ KADRY PEDAGOGICZNEJ 2018/2019

L.P.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

1.

Augustyniak Krystyna

język rosyjski

2.

Bieganowska Edyta

język polski, WOK

3.

Borkowska Mirosława

matematyka

4.

Brodzińska-Daniluk Marzena

geografia, edukacja dla bezpieczeństwa

5.

Brzóska Małgorzata

historia, WOS

6.

Buczyńska Małgorzata

historia, WOS

7.

Chmielnicka Edyta

język polski, WOK, bibliotekarz

8.

Cichecka Katarzyna

przedmioty zawodowe

9.

Daszczyk-Borczuch Ewa

wychowanie fizyczne

10.

Frejlich Karina

język angielski, j. angielski zawodowy

11.

Głuchowska Małgorzata

matematyka

12.

Gruzielewicz Anna

pedagog szkolny; wychowanie do życia w rodzinie, poradnictwo zaw.

13.

Grzybowska Bożena

język rosyjski

14.

Hęciak Mikołaj

język angielski, język angielski zawodowy

15.

Izdebska Aneta

fizyka, matematyka

16.

Izdebski Jacek

informatyka, fizyka

17.

Jakubiak Renata

matematyka

18.

Kaczmarek Julita

kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty zawodowe

19.

Kossakowska Ewa

język angielski

20.

Kostrzewa Joanna

język polski,WOK

21.

Królikowski Ireneusz

historia, WOS, informatyka

22.

Lis Magdalena

bibliotekarz, etyka

23.

Malinowska Beata

chemia, fizyka

24.

Miastowska Małgorzata

geografia, podstawy przedsiębiorczości

25.

Michaluk Marcin

język francuski

26.

Modzelewska Agnieszka

język angielski, język francuski

27.

Nowakowska Jolanta

biologia

28.

Parol Jolanta

wicedyrektor, matematyka

29.

Paśnicka Elżbieta

przedmioty zawodowe

30.

Pietruczuk-Godoń Barbara

logopeda

31.

Pietrzyk-Vauthier Katarzyna

język polski, WOK

32.

Pilch Edyta

język polski, WOK

33.

Sałyga Karolina

język angielski - nauczyciel urlopowany

34.

Sawicka Aleksandra

matematyka

35.

Siwik Agnieszka

przedmioty zawodowe

36.

Skalski Cezary

dyrektor ZS1, przedmioty zawodowe

37.

Staniszewska Anna

język angielski - nauczyciel urlopowany

38.

Staniszewska Małgorzata

chemia, przedmioty ekonomiczne

39.

Stępień-Sulima Małgorzata

religia - nauczyciel urlopowany

40.

Suska Ewa

historia, WOS

41.

Szpura Małgorzata

nauczyciel bibliotekarz

42.

Szufliński Stanisław

edukacja dla bezpieczeństwa, bhp, podstawy pomocy przedmedycznej

43.

Światlak Joanna

biologia

44.

Tomczyk-Jabłońska Ewa

przedmioty zawodowe

45.

Vedral Iwona

wychowanie fizyczne

46.

Walczyńska-Zientala Katarzyna

psycholog szkolny

47.

Waś Beata

informatyka

48.

Wiśniewska Katarzyna

wicedyrektor, p. zawodowe, wychowanie fizyczne

49.

Wrona Anna

kierownik szkolenia praktycznego, język polski, przedmioty zawodowe

50.

Wróblewska Elżbieta

język polski, WOK, etyka

51.

Wysocka Barbara

wychowanie fizyczne

52.

Zalewski Mateusz

wychowanie fizyczne

53.

Zdanowska Edyta

język niemiecki

54.

Zdowczak Monika

religia

55.

Zyzek Emilia

język angielski

56.

Żurecka Emilia

język angielski, j. angielski zawodowy

57.

Żurecki Paweł

fizyka, matematyka

Dziennik LIBRUS

librus

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

PRO MASOVIA

medal promasovia

Wiarygodna szkoła

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM NR 1 w Grodzisku Mazowieckim jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Nasz kanał na Youtube

Regionalne Podróże Kulinarne 2019

regionalne podroze kulinarne

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

Zdrowie i higiena

MEN

RODO

rodo logo

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com
forklift certification