biblioteka 2017

 

W tym roku z przyjemnością obsługiwać Was bedą w Bibliotece Szkolnej:
p. Magdalena Lis,
p. Edyta Chmielnicka,
p. Magdalena Sztajner

Biblioteka czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Czekamy na Was!

ZBIORY
Nasza biblioteka dysponuje bogatym księgozbiorem liczącym ok. 20.000 książek. Każdy znajdzie coś dla siebie od poezji przez kryminał po literaturę współczesną oraz czasopisma.

  • Głos Nauczycielski
  • Głos Pedagogiczny
  • Przegląd Gastronomiczny
  • Biuletyn Instytutu Pamięci Narodowej
  • Historia. Do Rzeczy
  • W Sieci Historii


Jak nie czytam - jak czytam!

W czerwcowe przedpołudnie o godzinie 10.00 uczestniczyliśmy w ogólnokrajowej akcji zachęcającej młodzież do czytania. Na trzeciej godzinie lekcyjnej Ci, którzy chcieli pochwalić się, że obcowanie z książką nie jest im obce, wyruszyli do ogrodu szkolnego i w wygodnych pozach - od postawy stojącej do wylegiwania się na trawie - zatapiali się w czytaniu właśnie. "Jak nie czytam, jak czytam" - to przewrotne hasło w zawadiackim tonie wyraża a nawet i obnaża optymistyczną prawdę, że uczniowie sięgają po książki. Tak więc prawda wyszła na jaw – czytamy książki, które nie stoją na półce z lekturami. Niechęć do książek ze szkolnego kanonu wynika z buntu uczniów do nakazów - jak sami mówią. Wśród czytelników pojawia się opinia, że lektury nieco "trącą myszką". Na szczęście są zwolennicy klasyki choć większość czytelników z większą przyjemnością sięga po literaturę współczesną.

Dziennik LIBRUS

librus

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

PRO MASOVIA

medal promasovia

Wiarygodna szkoła

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM NR 1 w Grodzisku Mazowieckim jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Nasz kanał na Youtube

Regionalne Podróże Kulinarne 2019

regionalne podroze kulinarne

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

Zdrowie i higiena

MEN

RODO

rodo logo

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com