Szanowni Państwo,

mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów związane z rosnącym zagrożeniem, wynikającym z dostępności substancji psychoaktywnych tzw. dopalaczy, zwracamy się do Państwa z apelem o zainteresowanie tego rodzaju substancjami oraz ich działaniem.

Informacje na temat dopalaczy dostępne są na stronie internetowej www.dopalczeinfo.pl .

Więcej informacji na temat jak postępować, aby uchronić dziecko od sięgania po substancje odurzające mogą Państwo uzyskać na stronach Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii .

Dodatkowe informacje można uzyskać w antynarkotykowym telefonie zaufania 801 199 990, czynnym codziennie w godz. 16.00 – 21.00.

Ulotka dopalacze - młodzież

Ulotka dopalacze - rodzice

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy?

Oferta Poradni Leczenia Uzależnień w Grodzisku Mazowieckim

Procedury postępowania nauczycieli oraz zasady współpracy z policją