medal promasoviaW dniu 21 kwietnia 2017r. Marszałek Województwa Mazowieckiego - Adam Struzik nadał Zespołowi Szkół nr 1 pamiątkowy medal - PRO MASOVIA. Wyróżnienie to przyznano szkole za wybitne zasługi oraz całokształt działalności na rzecz województwa mazowieckiego.
Uroczyste wręczenie odznaczenia miało miejsce podczas gali z okazji jubileuszu 110-lecia działalności Liceum Ogólnokształcącego i 25-lecia Technikum w Zespole Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim.Medal "Pro Masovia" za wybitne zasługi oraz całokształt działalności na rzecz województwa mazowieckiego otrzymali również nauczyciele Zespołu Szkół nr 1: Cezary Skalski, Jolanta Parol, Katarzyna Wiśniewska i Anna Wrona.

Regionalne Podróże Kulinarne