medal promasoviaW dniu 21 kwietnia 2017r. Marszałek Województwa Mazowieckiego - Adam Struzik nadał Zespołowi Szkół nr 1 pamiątkowy medal - PRO MASOVIA. Wyróżnienie to przyznano szkole za wybitne zasługi oraz całokształt działalności na rzecz województwa mazowieckiego.
Uroczyste wręczenie odznaczenia miało miejsce podczas gali z okazji jubileuszu 110-lecia działalności Liceum Ogólnokształcącego i 25-lecia Technikum w Zespole Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim.Medal "Pro Masovia" za wybitne zasługi oraz całokształt działalności na rzecz województwa mazowieckiego otrzymali również nauczyciele Zespołu Szkół nr 1: Cezary Skalski, Jolanta Parol, Katarzyna Wiśniewska i Anna Wrona.

Dziennik LIBRUS

librus

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

PRO MASOVIA

medal promasovia

Wiarygodna szkoła

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM NR 1 w Grodzisku Mazowieckim jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Nasz kanał na Youtube

Regionalne Podróże Kulinarne 2019

regionalne podroze kulinarne

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

Zdrowie i higiena

MEN

RODO

rodo logo

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com
forklift certification