medal promasoviaW dniu 21 kwietnia 2017r. Marszałek Województwa Mazowieckiego - Adam Struzik nadał Zespołowi Szkół nr 1 pamiątkowy medal - PRO MASOVIA. Wyróżnienie to przyznano szkole za wybitne zasługi oraz całokształt działalności na rzecz województwa mazowieckiego.
Uroczyste wręczenie odznaczenia miało miejsce podczas gali z okazji jubileuszu 110-lecia działalności Liceum Ogólnokształcącego i 25-lecia Technikum w Zespole Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim.Medal "Pro Masovia" za wybitne zasługi oraz całokształt działalności na rzecz województwa mazowieckiego otrzymali również nauczyciele Zespołu Szkół nr 1: Cezary Skalski, Jolanta Parol, Katarzyna Wiśniewska i Anna Wrona.

Kształcenie i Szkolenia Zawodowe Akcja 1 Mobilność Edukacyjna

BIP

bip logo


deklaracja dostepnosci 2020

Smacznie, zdrowo i sportowo

Regionalne Podróże Kulinarne 2020

regionalne podroze kulinarne

Kto jest Online

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

Dziennik LIBRUS

librus

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Nasz kanał na Youtube

Dopalacze kradną życie

Zdrowie i higiena

E-papierosy-profilaktyka

e papierosy

PRO MASOVIA

medal promasovia

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Wiarygodna szkoła

II konkurs literatury rosyjskiej

konkurs literatury rosyjskiej

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

Dobry start w zawodzie

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com