dyplom jkucinski 2018Miło nam poinformować o tym, że uczeń klasy 2dl Jakub Kuciński zajął drugie miejsce oraz otrzymał nagrodę publiczności w międzyszkolnym konkursie fotograficznym "Moja mała ojczyzna", zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 2 im. gen. J. Bema w Milanówku pod honorowym patronatem Starosty Grodziskiego.
Konkurs wpisał się w powiatowe obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Wręczenie nagród odbyło się 9 listopada. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w fotografii.

Rekrutacja 2019/2020

rekrutacja 2019 20

Dziennik LIBRUS

librus

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

PRO MASOVIA

medal promasovia

Wiarygodna szkoła

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM NR 1 w Grodzisku Mazowieckim jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Nasz kanał na Youtube

Regionalne Podróże Kulinarne 2019

regionalne podroze kulinarne

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

Zdrowie i higiena

MEN

RODO

rodo logo

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com
forklift certification