Dominik Makowski, uczeń klasy 3DL, wziął udział w regionalnej sesji MEP w Płowdiwie, która odbyła się w dniach 17–22 kwietnia 2026 roku. Dominik miał przyjemność pełnić rolę delegata jako jedyny uczeń spoza liceów STO.
Warto podkreślić, że była to pierwsza regionalna sesja MEP z udziałem ucznia grodziskiej „10”.
W bułgarskiej sesji uczestniczyli przedstawiciele państw regionu Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, m.in. Austrii, Niemiec, Włoch, Czech, Słowacji, Polski, Estonii, Węgier, Bułgarii i Grecji.
Jako delegat Dominik pracował w komisji EMPL, zajmującej się kwestią rozszerzenia ochrony socjalnej na niestandardowe i nietypowe formy zatrudnienia.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6