Uwaga!!!

Zapraszamy do rekrutacji uzupełniającej.

W liceum i technikum są wolne miejsca.

Podania przyjmuje sekretariat
w godzinach 8:00-14:30

Uwaga !!!

Informacja o podręcznikach przekazana zostanie we wrześniu na pierwszych spotkaniach
z nauczycielami.

UWAGA ABSOLWENCI GIMNAZJUM
HARMONOGRAM REKRUTACJI

26 i 29 czerwca - Składanie potwierdzonych kopii świadectwa ukończenia gimnazjum oraz kopii zaświadczenia
o wynikach egzaminu gimnazjalnego - sala nr 8 godzina 8.00 - 16.00

UWAGA!!!
Listy kandydatów zakwalifikowanych do Zespołu Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim będą dostępne 2 lipca 2015 o godz. 12 na stronie http://rekrutacja.edu.zs1grodzisk.pl - po zalogowaniu.
Login: nazwisko Hasło: PESEL

03 i 06 lipca - Składanie oryginałów świadectwa i oryginałów zaświadczenia o  wynikach egzaminu gimnazjalnego (potwierdzenie woli podjęcia nauki) - sala 8 w godzinach 8.00 - 16.00

07 lipca godzina 12.00 - Ogłoszenie list osób przyjętych do poszczególnych klas, które potwierdziły wole uczęszczania do ZS1 (przed szkołą od ulicy Krótkiej) i na stronie szkoły.

DRODZY UCZNIOWIE I ABSOLWENCI roku szkolnego 2014/2015

Przypominamy o konieczności uzupełnienia legitymacji szkolnych numerem PESEL i pieczęcią szkoły.
Uczniowie szkoły oraz absolwenci, którzy ukończyli szkołę w tym roku, a nie uzupełnili numeru PESEL
na legitymacji proszeni są o niezwłoczne zgłoszenie się do sekretariatu szkoły celem uzupełnienia legitymacji o numer PESEL
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30

Harmonogram egzaminów poprawkowych

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

SIERPIEŃ 2015

Egzaminy poprawkowe składają się z dwóch części – pisemnej i ustnej.

Początek wszystkich egzaminów – godz. 8.30

TERMIN WTOREK 25.08.2015 ŚRODA 26.08.2015 CZWARTEK 27.08.2015
Przedmiot

1. Język angielski

2. Język angielski zawodowy

3. Geografia

4. Język rosyjski

5. BHP

1. Matematyka

1. Język francuski

2. Język polski

3. Chemia

• Osoby przystępujące do poprawkowego egzaminu maturalnego zarówno w części pisemnej jak i ustnej powinny zgłosić się 30 minut przed rozpoczęciem egzaminu z dowodem tożsamości.
  • Przypominamy, że na części pisemnej egzaminu maturalnego korzystać można tylko z długopisów z czarnym atramentem.
  • Osoby przystępujące do egzaminu z matematyki powinny posiadać oprócz długopisu z czarnym atramentem kalkulator prosty, linijkę oraz cyrkiel.

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły (Tel: 227345951).

Poprawiony: poniedziałek, 13 lipca 2015 09:47

Handel ludźmi

Szanowni Państwo,
Z uwagi na zbliżający się okres wakacyjny, w którym uczniowie kończący edukację na poziomie ponadgimnazjalnym często podejmują decyzję o wyjeździe do pracy za granicę, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przygotowało specjalne materiały edukacyjne dotyczące zagrożeń związanych z handlem ludźmi.
Materiały, zawierające m.in. podstawowe informacje na temat przestępstwa handlu ludźmi, jego najbardziej rozpowszechnionych form, możliwości uzyskania pomocy w Polsce i za granicą oraz środków ostrożności, które minimalizują zagrożenie – są opublikowane na stronie internetowej www.handelludzmi.eu, w zakładce „multimedia”, w ramach akcji „Nie daj się sprzedać – pracuj bezpiecznie za granicą”.
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32

Zaczynamy realizację kolejnego projektu mobilności w ramach Programu ERASMUS+

Miło nam poinformować o tym, że projekt mobilności opracowany przez Zespół Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim otrzymał dofinansowanie po zaakceptowaniu wniosku przez Narodową Agencję Programu Erasmus + (SEKTOR KSZTAŁCENIE I SZKOLENIA ZAWODOWE, AKCJA 1. MOBILNOŚĆ EDUKACYJNA).
W wyniku realizacji projektu „Kształcenie w dziedzinie gastronomii i hotelarstwa odpowiedzią na potrzeby europejskiego rynku pracy” uczniowie ZS nr 1 – Technikum nr 1 będą odbywać 2-tygodniowy zagraniczny staż, dzięki któremu uzyskają kwalifikacje zawodowe, językowe, kulturowe i społeczne zgodnie z ideą ECVET (Europejskiego Systemu Transferu Osiągnięć w Kształceniu i Szkoleniu Zawodowym, który ma służyć zwiększeniu przejrzystości i porównywalności kwalifikacji).
Projekt adresowany jest do uczniów klas II i III Zespołu Szkół nr 1 - Technikum nr 1 (gastronomia i hotelarstwo) – kierunek kształcenia technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik hotelarstwa, uczących się języka francuskiego. Czytaj więcej

Bądź bezpieczny w czasie wakacji !!!

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy i stresów nadchodzi tak wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas – WAKACJE. Będzie to czas zabawy i nowych przeżyć. Korzystając z czasu wolnego nie zapominajcie jednak o Waszym bezpieczeństwie. Każdy z Was musi zwracać uwagę na różne zagrożenia podczas wakacyjnego wypoczynku, aby po jego zakończeniu pozostały tylko dobre wspomnienia.
Poniżej możecie zapoznać się z podstawowymi zasadami bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Są to zalecenia Rzecznika Praw Dziecka i służb porządkowych policji dla Was, abyście umieli poradzić sobie w trakcie zaistnienia nieprzewidzianych sytuacji.
ZASADY BEZPIECZEŃSTWA - sprawdź
BĄDŹ BEZPIECZNY NAD WODĄ  - Film pt. „Bezpieczne przebywanie na akwenach śródlądowych i korzystanie ze sportów wodnych” - obejrzyj film

Partnerzy kształcenia zawodowego

Polish English French German Italian Russian