UWAGA ABSOLWENCI GIMNAZJUM
HARMONOGRAM REKRUTACJI

26 i 29 czerwca - Składanie potwierdzonych kopii świadectwa ukończenia gimnazjum oraz kopii zaświadczenia
o wynikach egzaminu gimnazjalnego - sala nr 8 godzina 8.00 - 16.00

03 i 06 lipca - Składanie oryginałów świadectwa i oryginałów zaświadczenia o  wynikach egzaminu gimnazjalnego (potwierdzenie woli podjęcia nauki) - sala 8 w godzinach 8.00 - 16.00

07 lipca godzina 12.00 - Ogłoszenie list osób przyjętych do poszczególnych klas, które potwierdziły wole uczęszczania do ZS1 (przed szkołą od ulicy Krótkiej) i na stronie szkoły.

UWAGA TEGOROCZNI MATURZYŚCI !!!

Odbiór świadectwa dojrzałości 30.06.2015r.
wtorek od godziny 9.00 w sekretariacie szkoły.
Pamiętajcie o dokumencie tożsamości.
Zapraszamy.

DRODZY UCZNIOWIE I ABSOLWENCI roku szkolnego 2014/2015

Przypominamy o konieczności uzupełnienia legitymacji szkolnych numerem PESEL i pieczęcią szkoły.
Uczniowie szkoły oraz absolwenci, którzy ukończyli szkołę w tym roku, a nie uzupełnili numeru PESEL
na legitymacji proszeni są o niezwłoczne zgłoszenie się do sekretariatu szkoły celem uzupełnienia legitymacji o numer PESEL
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30

Handel ludźmi

Szanowni Państwo,
Z uwagi na zbliżający się okres wakacyjny, w którym uczniowie kończący edukację na poziomie ponadgimnazjalnym często podejmują decyzję o wyjeździe do pracy za granicę, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przygotowało specjalne materiały edukacyjne dotyczące zagrożeń związanych z handlem ludźmi.
Materiały, zawierające m.in. podstawowe informacje na temat przestępstwa handlu ludźmi, jego najbardziej rozpowszechnionych form, możliwości uzyskania pomocy w Polsce i za granicą oraz środków ostrożności, które minimalizują zagrożenie – są opublikowane na stronie internetowej www.handelludzmi.eu, w zakładce „multimedia”, w ramach akcji „Nie daj się sprzedać – pracuj bezpiecznie za granicą”.
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32

Zaczynamy realizację kolejnego projektu mobilności w ramach Programu ERASMUS+

Miło nam poinformować o tym, że projekt mobilności opracowany przez Zespół Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim otrzymał dofinansowanie po zaakceptowaniu wniosku przez Narodową Agencję Programu Erasmus + (SEKTOR KSZTAŁCENIE I SZKOLENIA ZAWODOWE, AKCJA 1. MOBILNOŚĆ EDUKACYJNA).
W wyniku realizacji projektu „Kształcenie w dziedzinie gastronomii i hotelarstwa odpowiedzią na potrzeby europejskiego rynku pracy” uczniowie ZS nr 1 – Technikum nr 1 będą odbywać 2-tygodniowy zagraniczny staż, dzięki któremu uzyskają kwalifikacje zawodowe, językowe, kulturowe i społeczne zgodnie z ideą ECVET (Europejskiego Systemu Transferu Osiągnięć w Kształceniu i Szkoleniu Zawodowym, który ma służyć zwiększeniu przejrzystości i porównywalności kwalifikacji).
Projekt adresowany jest do uczniów klas II i III Zespołu Szkół nr 1 - Technikum nr 1 (gastronomia i hotelarstwo) – kierunek kształcenia technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik hotelarstwa, uczących się języka francuskiego. Czytaj więcej

Bądź bezpieczny w czasie wakacji !!!

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy i stresów nadchodzi tak wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas – WAKACJE. Będzie to czas zabawy i nowych przeżyć. Korzystając z czasu wolnego nie zapominajcie jednak o Waszym bezpieczeństwie. Każdy z Was musi zwracać uwagę na różne zagrożenia podczas wakacyjnego wypoczynku, aby po jego zakończeniu pozostały tylko dobre wspomnienia.
Poniżej możecie zapoznać się z podstawowymi zasadami bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Są to zalecenia Rzecznika Praw Dziecka i służb porządkowych policji dla Was, abyście umieli poradzić sobie w trakcie zaistnienia nieprzewidzianych sytuacji.
ZASADY BEZPIECZEŃSTWA - sprawdź
BĄDŹ BEZPIECZNY NAD WODĄ  - Film pt. „Bezpieczne przebywanie na akwenach śródlądowych i korzystanie ze sportów wodnych” - obejrzyj film

Powiatowy Konkurs Ekologiczny

09 maja 2015 w Zespole Szkół nr 2 w Milanówku, odbył się Powiatowy Konkurs Ekologiczny w formie Sesji Naukowej „Ciekawi Świata”, który obejmował interdyscyplinarne zagadnienia z czterech nauk przyrodniczych: biologii, chemii, geografii i fizyki.
Nasze uczennice Natalia Chechłacz i Alicja Zdanowska z klasy I at, zajęły II miejsce, prezentując zagadnienia dotyczące nowych trendów w przemyśle w ograniczaniu odpadów, zmian ich ilości i recyklingu. Dziewczyny w sposób ciekawy i atrakcyjny przedstawiły wybrany temat, co spotkało się z uznaniem jury.
Udział w tego typu konkursach ma za zadanie kształtowanie postaw proekologicznych i obywatelskich zgadnie z ideą zrównoważonego rozwoju, a jednocześnie jest świetną zabawą.

Partnerzy kształcenia zawodowego

Polish English French German Italian Russian