gototopgototop

Strona główna

Szanowni Rodzicie,
Realizatorzy programu edukacyjno-profilaktycznego „Cienka, czerwona linia” zapraszają na bezpłatne warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców.
Podczas warsztatów rodzice otrzymają bieżące wsparcie w problemach wychowawczych. Przedstawione zostaną następujące zagadnienia: Czytaj więcej

Działania profilaktyczne w Zespole Szkół nr 1

W dniu 24 listopada 2014 r. w Zespole Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim w ramach realizacji Szkolnego Programu Profilaktyki odbyło się spotkanie dla rodziców uczniów klas I.
Celem spotkania było podsumowanie działań profilaktyki I-rzędowej podjętych w tym roku szkolnym z uczniami klas I oraz podniesienie świadomości rodziców w zakresie zachowań ryzykownych podejmowanych przez młodzież.
Pan Wojciech Wanat – terapeuta, od kilku lat realizujący z młodzieżą naszej szkoły autorski program profilaktyczny „Cienka,czerwona linia”, przybliżył zgromadzonym rodzicom funkcje rodziny, jako środowiska, które chroni dzieci przed podejmowaniem niebezpiecznych zachowań  takich jak,  m.in. palenie papierosów, zażywanie alkoholu i innych substancji odurzających. Podstawą przygotowania wystąpienia były wnioski i spostrzeżenia po przeprowadzonych z uczniami klas I zajęciach warsztatowych w ramach, wspomnianego już programu „Cienka, czerwona linia”.

Poprawiony: wtorek, 25 listopada 2014 14:49

Więcej…
 

Dzień Przedsiębiorczości

Dnia 19.XI.2014r. klasa I ht uczestniczyła wraz z opiekunami p. Małgorzatą Miastowską i p. Magdaleną Lis, w „Dniu Przedsiębiorczości” zorganizowanym przez Uczelnię Łazarskiego.
Program obejmował spotkania uczniów z osobami bezpośrednio związanymi z propagowaniem przedsiębiorczości. Byli to doradcy kariery, dyrektor AIP SGGW, wspólnicy firmy Flayers, wykładowcy studiów podyplomowych Lean Management w Uczelni Łazarskiego. Więcej…

 

EDUinspiracje - Gala Wręczenia Nagród Edukacyjnych

Projekt ZS nr 1 jednym z pięciu najlepszych w kategorii edukacja zawodowa

 

Projekt Zespołu Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim - "Profesjonalizm zawodowy i integracja kulturowa jako efekt ponadnarodowych staży", zrealizowany w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” Leonardo da Vinci Mobilność otrzymał nominację Narodowej Agencji do wzięcia udziału w finale konkursu „EDUinspiracje 2014”. To, że znaleźliśmy się w gronie pięciu najlepszych projektów w Polsce w kategorii edukacja zawodowa jest naszym wielkim sukcesem.

Poprawiony: poniedziałek, 24 listopada 2014 09:55

Więcej…
 

Strona 1 z 69

Reklama
Polish English French German Italian Russian

ERASMUS+ AKCJA 1 MOBILNOŚĆ EDUKACYJNA

Leonardo da Vinci

Platforma edukacyjna

Losowe zdjęcie

kolo4.jpg

Word of the Day

 


Dzisiaj mamy imieniny: Waleriana Wilgiusza

Kalendarz wydarzeń

<<  Lis 2014  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Ognisko plastyczne

Free business joomla templates